Termíny závodů

Datum Den Název Místo
LEDEN
6.1. sobota Zahajovací závody jun, dor Ostrava
13.-14.1. so+ne MMaS ve vícebojích v hale Ostrava
18.1. čtvrtek 1.závod - Porubský běžecký pohár 2018 Porubská
20.1. sobota Krajský přebor dospělých, dor + jun Ostrava
21.1. neděle Krajský přebor žactva Ostrava
30.1. úterý Třinecká laťka Třinec
ÚNOR
2.2. pátek MMaS žactva v hale  Ostrava
9.-11.2. pá-so Mistrovství ČR ve vícebojích Praha
10.2. sobota KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 Ostrava
15.2. čtvrtek 2. závod - Porubský běžecký pohár 2018 Globus
20.2. úterý Youth Athletics Indoor Ostrava III Ostrava
BŘEZEN
3.-4.3. so+ne Mistrovství ČR žáků a žákyň Ostrava
11.3. neděle Meziměstské utkání mladšího žactva Praha-Brno-Bratislava-Ostrava Praha-Stromovka
17.3. sobota 1.KP přípravek BP + ML 2018 - Běh okolo Olešné  Olešná
20.3. úterý 3. závod - Porubský běžecký pohár 2018 rybník Poruba
24.3. sobota Mistrovství ČR v přespolním běhu dorosty a žactvo Dolní Dobrouč
DUBEN
5.4. čtvrtek 4. závod - Porubský běžecký pohár 2018 stadion MK Seitl
7.4. sobota Velikonoční házení - Poruba 2018 Vrhačská areál Ostrava
7.4. sobota 1.kolo - Porubská DL stadion Porubská
14.4. sobota Vrhačský mítink Rybnik - Polsko
14.4. sobota 1.kolo - Ostravská DL stadion Porubská
16.4. pondělí 2.kolo KP v chůzi - MLŽ 1000m STŽ 2000m Vítkovice
19.4. čtvrtek 2.KP přípravek ML 2018 - Atletický trojboj (100, dálka, raketka) Třinec
24.4. úterý 2.KP přípravek BP 2018 - Atletický čtyřboj (60, dálka, míček, 500) Třinec
26.4. čtvrtek 1.kolo KP MSK mladší žactvo - PĚTIBOJ Třinec - Vítkovice
21.-27.4. so-pá atletické soustředění žactvo Wisla, Polsko
28.4. sobota 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže 2018 Opava
KVĚTEN
1.5. úterý 3.KP přípravek BP + ML 2018 - Májové závody Frýdek-Místek
3.5. čtvrtek Štafetový pohár - okres stadion Porubská
3.5. čtvrtek 1.kolo KP MSK starší žactvo Opava
5.5. sobota 2.kolo - Porubská DL  stadion Porubská
10.5. čtvrtek 2.kolo KP MSK mladší žactvo Opava
10.5. čtvrtek Pohár rozhlasu 2018 stadion Porubská
12.5. sobota KP MSK mladší žactvo  Opava
12.-13.5. so-ne Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích Třinec
15.5. úterý Zdatný páťák 2018 stadion Porubská
15.5. úterý VÝBĚRY DO ST stadion Porubská
16.5. středa KP MSK starší žactvo + KP chůze Frýdek-Místek
19.5. sobota 4.KP přípravek BP 2018 - Běh Národním sadem Štramberk
20.5. neděle 2.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže 2018 Poruba - Martinov
22.5. úterý Olympiáda 1.stupně Poruba - 1.den stadion Porubská
22.5. úterý 2.kolo KP MSK starší žactvo Třinec
23.5. středa Olympiáda 1.stupně Poruba - 2.den stadion Porubská
24.5. čtvrtek 3.kolo KP MSK mladší žactvo Třinec
24.5. čtvrtek Olympiáda 2.stupně Poruba stadion Porubská
26.5. sobota 2.kolo - Ostravská DL stadion Vítkovice
29.5. úterý 4.kolo KP v chůzi - MLŽ 2000m STŽ 2000m Poruba
31.5. čtvrtek 4.KP přípravek ML 2018 - Atletické závody Kopřivnice
ČERVEN
1.-3.6. pá-ne Mistrovství ČR víceboje jun+dor+žactvo Kolín
3.6. neděle Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva Brno
6.6. středa Kontinentální pohár na nečisto Ostrava
13.6. středa Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava Ostrava
16.6. sobota 3.kolo - Porubská DL stadion Porubská
19.6. úterý 3.kolo KP MSK starší žactvo Frýdek - Místek
21.6. čtvrtek 3.kolo KP MSK mladší žactvo Frýdek - Místek
23.6. sobota 3.kolo - Ostravská DL stadion Porubská
26.6. úterý 5.KP přípravek ML 2018  - Atletický trojboj (60, dálka, raketka) stadion Porubská
27.6. středa 5.kolo KP v chůzi - MLŽ 1000m STŽ 3000m Havířov
28.6. čtvrtek 3.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže 2018 Třinec
28.6. čtvrtek 5.KP přípravek BP 2018 - Atletický čtyřboj (60, dálka, raketka, 800)  stadion Porubská
SRPEN
18.8. sobota 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže 2018 - VC Opavy Opava
28.8. úterý 5.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže 2018 Ostrava - Vítkovice
ZÁŘÍ
4.9. úterý 4.kolo KP MSK starší žactvo Třinec
6.9. čtvrtek Finále KP MSK mladší žactvo Frýdek - Místek
8.9. sobota 6.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže 2018 Havířov-Kudeříkova
8.-9.9. so+ne IAAF KONTINENTÁLNÍ POHÁR Ostrava 
10.-12.9. po-st European Kids Athletics Games (do 15 let) Brno
13.9. čtvrtek 6.KP přípravek BP 2018 - Atletický čtyřboj (60, dálka, raketka, 600) Vítkovice
15.9. sobota Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků Olomouc
18.9. úterý 6.KP přípravek ML 2018 - Atletický čtyřboj (50, 500, dálka, míček) Vítkovice
20.9. čtvrtek 7.KP přípravek BP 2018 - Atletické závody Frýdek-Místek
22.-23.9. so+ne Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze Jablonec
25.9. úterý 7.KP přípravek ML 2018 - Atletické závody Frýdek-Místek
29.9. sobota Mezistátní utkání žactva Maďarsko
30.9. neděle Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva Blansko
ŘÍJEN
6.10. sobota Mistrovství ČR družstev starších žáků Olomouc
7.10. neděle Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žáků Šumperk
LISTOPAD
3.11. sobota Hornická desítka Frýdek-Místek
11.11. neděle Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu Martinov-Poruba
24.11. sobota MČR v přespolním běhu Kostelec-Alfrédov

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Zataženo

0°C

Ostrava

Zataženo

Vlhkost: 80%

Vítr: 19.31 km/h

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 159

Včerejší návštěvy 81

Návštěvy tento měsíc: 1182

Celkový počet návštěv: 115474