Sponzoring

Chtěli bychom Vás vážení rodiče, občané a podnikatelé, kterým není lhostejný vývoj našich dětí, oslovit a požádat vás o finanční nebo materiální pomoc. Pro naše žáky bychom rádi vytvořili pěkné a podnětné prostředí. Výuka ale vyžaduje nemalé finanční prostředky a možnosti zřizovatele jsou omezené. Uvítáme sponzoring nejenom finanční, ale i materiální (kancelářské a výtvarné potřeby, sportovní pomůcky aj.). Finanční dary věnované nám si mohou soukromí podnikatelé zahrnout do nákladů a tím si snížit základ daně ze zisku. Za jakoukoli finanční či věcnou pomoc předem děkujeme.

Při předání daru samozřejmě dostanete oficiální darovací smlouvu se všemi náležitostmi, které k ní patří. V případě zájmu se obraťte na vedení školy nebo třídní učitele.

Zataženo

Zataženo