7. 10. Zlatý republikový pohár rozhlasu!!!

ZLATÝ REPUBLIKOVÝ POHÁR ROZHLASU

Dne 6. 10. 2021 se v Uherském Hradišti uskutečnilo republikové finále atletického závodu POHÁR ROZHLASU. Do 52. ročníku této akce bylo vybráno družstvo mladších dívek, starších dívek a starších kluků.

Obě dívčí družstva sbírala nové zkušenosti na velkých závodech. U některých panovala nervozita, závodnice „ neatletky“ bojovaly jako lvice a ohromovaly rozhodčí. Padlo několik osobních rekordů, ale na stupních vítězp se umístit nepodařilo. Ke krásným výkonům gratulujeme a věříme, že to děvčatům brzy zacinká.

Zlaté družstvo starších chlapců ve složení Alex Hurina, Matyáš Zach, Matěj Martinkevič, Petr Stanovský, Jonáš Muroň, Marek Kříva a Milan Nehudek jednoznačně ovládli atletický ovál svými výkony a jsou tak právem nejlepším družstvem v této soutěži.

Chlapci se zapsali skvělými výkony, o čemž svědčí i články na oficiálních stránkách soutěže:

https://www.poharrozhlasu.cz/aktuality/chladny-pohar-rozhlasu-zahraly-olympionicky

Všem ještě jednou gratulujeme a děkujeme za krásný sportovní zážitek. Mgr. Uhýrková, Mgr. Havlíčková, Mgr. Žižka

Zřizovatel

Za podpory

Partneři školy