DISTANČNÍ FORMA STUDIA - UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE PRO RODIČE

Vážení rodiče,

obracíte se na nás s dotazem na nefunkční mobilní aplikaci. Nabízíme Vám návod, co udělat s mobilní aplikací.

https://app2.smartemailing.cz/public/webversion/newsletter?u=52b91b8c-315c-11ea-bdea-0ac387ba2da6&c=b45fa487-3a97-11ea-b34d-ac1f6bc403aa&j=5c5d7a90-6764-11ea-a059-ac1f6bc402aa&sid=33837b2b209343829a408cd00e215398

Z naší strany jsme udělali vše, co momentálně lze – máme zprovozněnou webovou aplikaci a nainstalovanou poslední aktualizaci.

Pokud si nově stahujete mobilní verzi to svého mobilního telefonu, tak si stáhněte Bakaláři – oficiální aplikace (tato funguje).

Pro online studium prosím používejte desktop verzi (stolní počítač nebo notebook), tato verze funguje. Dále doporučujeme setrvat u „staré“ verze mobilní aplikace – Bakalaři – oficiální aplikace (viz. obrázek níže), v té nové není nic, co byste nyní potřebovali.

Pokud máte na naší škole sourozence a chcete zjišťovat pro ně úkoly v systému Bakaláři, přihlaste nejdříve na jedno dítě, odhlaste se a přihlaste druhé dítě. Zdali je možnost „duální verze“ zjišťujeme.

Také se na nás obracíte s informací, že Vám hesla nefungují, problémem může být písmeno a číslice 0. Prosíme o vyzkoušení více variant než nás budete kontaktovat, mnohdy se tento problém podařil tímto zásahem vyřešit.

Děláme vše proto, abychom Vám pomohli co nejdříve, ale dotazů je mnoho. Prosím, nejdříve vyzkoušejte vše, co je uvedeno výše. V případě, že Vám nic nefunguje z uvedených variant, nemáte hesla, poté nás kontaktujte na katerina.lisztwanova@zsporubska.cz, vladimir.stalmach@zsporubska.cz. Děkujeme za pochopení a přejeme pokud možno klidné dny. Vedení školy. 

 

 

Bakalaři oficiální aplikace

Zřizovatel

Za podpory

Partneři školy