Možnost pomoci ze strany paní psycholožky

Milí rodiče, 

současná situace je pro nás všechny náročná z mnoha různých důvodů, proto je naprosto normální, že v nás vzbuzuje řadu různých emocí (od úzkosti, vzteku, po frustraci, bezradnost či smutek), které nás přepadají v různé intenzitě.

Ráda bych vám touto cestou nabídla možnost mě kontaktovat v případě, že vaše obavy a psychické obtíže budou větší, než v danou chvíli sami zvládnete.

Můžete mě kontaktovat telefonicky (tel. +420 702 262 241) či elektronicky (mail: sarka.zapletalova@zsporubska.cz) denně od 8.00 do 15.00.

Případně se neostýchejte využít bezplatných telefonických linek: Linka první psychické pomoci - 116 123 (dospělí v krizi, nonstop) či Linka bezpečí - 116 111 (děti, mládež a studující do 26 let, nonstop), či služeb, které poskytuje terap.io.

Řada lidí se kvůli koronavirové krizi také ocitla v nepříznivé finanční situaci, proto přikládám také odkaz na bezplatnou poradnu pro lidi ve finanční tísni (Poradna při finanční tísni).

Opatrujte se a hodně psychických sil!

Šárka Zapletalová (školní psycholožka)

Zřizovatel

Za podpory

Partneři školy