NAŠE PARTA V DRUŽINCE MÁ TALENT

V pátek 13. 12. 2019 jsme uskutečnili talentovou soutěž “Naše družinka má talent“, která se konala v prostorách třídy družiny/ III.oddělení /. Přípravy probíhaly celý týden, děti si měly připravit krátké vystoupení libovolného uměleckého nebo sportovního stylu bez omezení, kde mohou ukázat svůj talent. Vystoupení dětí byla různorodá, zpěv, tanec, vtipné divadelní scénky, kouzlení a také ukázaly sportovní talenty v gymnastice, judu i v bojovém umění. Po předvedeném vystoupení následovalo ohodnocení dětskou porotou. Všechna vystoupení byla velmi pěkná, děti zažívaly úspěch, povzbuzení, vzájemnou sounáležitost a co bylo nejkrásnější vidět v dětských očích radost a nadšení. Po vystoupení byli všichni plni dojmů a soutěž by si rádi zopakovali. … a samozřejmě našli jsme Talenty.

Eva Glombová, vychovatelka

více fotografií naleznete zde: https://zsporubska.rajce.idnes.cz/Nase_parta_v_druzince_ma_talent/

IMG 20191213 1347494

Zřizovatel

Za podpory

Partneři školy