ŠKOLNÍ KOLO KONVERZAČNÍ SOUTĚŽE V ANGLICKÉM JAZYCE

Dne 29.1. 2020 proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Soutěžilo se dvou kategoriích a to: žáci 7. ročníku a žáci 8.+9. ročníků. Žáci si otestovali své poslechové dovednosti a poté následovala konverzace na vylosované téma.

V kategorii 7. ročníku jsou stupně vítězů následující : 3. místo Jan Žurovec VII.A, 2. místo Andreas Sideradis VII.B, 1. místo Martin Soszka VII.B.

V kategorii 8.+9. ročníků se nejlépe vedlo těmto žákům: 3. místo Sebastián Cigánek VIII.C, 2. místo Martin Sladčík VIII.B, 1. místo Lilla Lojková IX.A.

Všichni soutěžící předvedli své dovednosti na vysoké úrovni a tímto bychom jim chtěli poděkovat za účast v soutěži.

Vítězové kategorií dále postupují do okresního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce, které se uskuteční již zítra 5.2.2020 v Ostravě.

Mgr. Štěpán Boček

En