ÚSPĚCH V SOUTĚŽI „HLEDÁME NEJLEPŠÍHO MLADÉHO CHEMIKA ČR”

Marcel Mudra z 9. C společně s Phuong Trinhovou a Adamem Gelnarem patřili mezi nejúspěšnější řešitele školního kola soutěže HLEDÁME NEJLEPŠÍHO MLADÉHO CHEMIKA ČR 2022/2023. 

 

Marcel Mudra pak reprezentoval naši školu v krajském kole této soutěže, kde se velmi úspěšně probojoval mezi 30 nejlepších soutěžících a postoupil do dalšího regionální kola soutěže. Během této soutěže absolvoval kurz v chemické laboratoři v Dolní oblasti Vítkovice a exkurzi do BorsodChem MCHZ Ostrava.

V pátek 20. ledna 2023 v laboratořích SPŠCH Ostrava se  konalo regionální kolo soutěže, které se skládalo z teoretické i praktické části, na kterou se Marcel připravoval naprosto sám. Díky jeho obrovské píli se mu podařilo v regionálním kole vybojovat  úžasné 3. místo.    

Celá soutěž byla ukončena 1. února 2023 slavnostním vyhlášením  ve Světě techniky, kde byly sečteny výsledky všech 2709 účastníků z 98 škol.

Po sečtení výsledků krajského a regionálního kola se Marcel umístil na skvělém  13. místě.

 

Během všech soutěžních kol Marcel prokázal výborné znalosti. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

 

Zřizovatel

Za podpory

Partneři školy