Zdatný páťák

Za krásného slunečného dne se 11. 9. 2020 konala na našem školním hřišti tradiční soutěž o nejzdatnějšího páťáka. Letos se této sportovní soutěže zúčastnili pouze páťáci naší školy, kteří si změřili svoji rychlost v běhu na 50m, vytrvalost v běhu na 600m, obratnost na překážkové dráze, sílu v hodu medicinbalem a výbušnost ve skoku z místa.

Všechny sportovní disciplíny měli své jednotlivé vítěze jak v kategorii dívek, tak i v kategorii chlapců.  Sportovní atmosféra, dobrá nálada a touha po osobních rekordech udělala z dopoledního klání krásný páteční den. Po celkovém součtu všech výsledků se nejzdatnějšími sportovci stali tito páťáci:

dívky:  1. místo Králová Valérie            chlapci:               1. místo Bohoněk Ondra

2. místo Hasalová Nela                                       2. místo Klinčák David

3. místo Zajícová Veronika                                  3. místo Sousedík Marek

Žáci obdrželi krásné věcné ceny, diplomy, medaile a skleněné trofeje, navíc si všichni odnesli na památku trička a hlavně sportovní zážitky!

Všem ještě jednou moc gratuluji a děkuji p. učitelkám za pomoc!

Mgr. Uhýrková

Za podpory