Zlato ostravských sportovních her

Naše škola se v loňském školním roku zapojila do projektu „Ostravských sportovních her“ pořádané Statutárním městem Ostrava, Odborem školství a sportu a Okresní radou AŠSK ČR Ostrava.

Za každou sportovní akci, které jsme se zúčastnili, za umístění na „bedně“ a za organizaci závodů jsme získávali jeden bodík za druhým a z 54 zúčastněných škol jsme jednoznačně zvítězili!

Dne 7. 9. proběhlo slavnostní vyhlášení v předprogramu Čokoládové tretry na Městském stadionu ve Vítkovicích. Nejúspěšnější žáci školy byli odměněni krásnými cenami. Vyhlášení se zúčastnila jen hrstka sportovců, jelikož se ve stejný termín konalo atletické mezinárodní klání v Brně, kam odcestovala značná část reprezentantů.

Všem našim sportovcům ještě jednou moc gratuluji a přeji další sportovní úspěchy. Poděkování patří také učitelům, kteří žáky připravovali a doprovázeli na soutěžích.

Mgr. Magdaléna Uhýrková

Za podpory