Prosincová školní družina

• Základní škola Porubská 832 > Aktuality - družina > Prosincová školní družina
  • Ze školní družiny

Rozloučili jsme se se školním rokem 2023 a poslední den ve školní družině se nesl v duchu těšení se na vánoční prázdniny a samozřejmě na Ježíška.
    Období adventu jsme si s dětmi krátili, jak to jen šlo. Na začátku prosince dorazil Mikuláš, o týden později proběhly vánoční dílny, pekli jsme linecké cukroví. Zavítali jsme i na Alšovo náměstí, kde byl advent v plném proudu a ochutnali jsme zdejší dětský punč.

Na vánoční vyrábění a dekorace jsme nezapomněli ani v našich odděleních. Tyto činnosti jsme propojili hrami a povídáním o vánočních zvycích, symbolech a tradicích.

V neposlední řadě nás potěšily nové hračky ve školní družině, od kterých se nemůžeme odtrhnout.

Za kolektiv celé školní družiny Vám přejeme šťastný nový rok 2024 a těšíme se na Vás i děti opět 3. ledna.