Úspěch žáků z třídy 2. A v celostátním výtvarné soutěži Srdce s láskou darované

Úspěch žáků z třídy 2. A v celostátním výtvarné soutěži Srdce s láskou darované

Také letos, v době, která společnému tvoření vůbec nepřála, jsme se zapojili do soutěže "Srdce s láskou darované". Letošní ročník soutěže byl obtížný v realizaci projektu z důvodů pandemie, ale přesto jsme dokázali najít čas k tomu, abychom společně oživili Srdcounka, robota pro všechny lidi, kteří potřebují lásku, porozumění a především radost. Na tomto srdíčkovém projektu žáci pracovali v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností a vše se stihlo takříkajíc za pět minut dvanáct. Díky velkému pracovnímu úsilí všech dětí třídy 2.A a pomocníka Šimona Mičíka ze třídy 1. A jsme společný projekt dokončili včas. Žáci byli úžasní, tvořiví a práce je moc bavila. V celostátní soutěži jsme se umístili na krásném 2. místě, za což dětem patří nejen poděkování, ale také velká gratulace.

https://www.youtube.com/watch?v=pfcrRenwbPU

 

Zřizovatel

Za podpory

Partneři školy